Terug naar hoofdinhoud

Team Zero: Pioniers in Afvalbeheer en Duurzaamheid

Auteur: Irado

Bij Irado halen we met Team Zero jouw afval gescheiden op. Dat doen we met onze 100% elektrische bus. Gemakkelijk en goed voor het milieu, dat is dus WIN-WIN.

Waarom Team Zero?

Team Zero gelooft in een schone toekomst. Met onze innovatieve aanpak van afvalbeheer streven we naar een wereld zonder afval. Onze 100% elektrische bus zorgt ervoor dat afvalverwerking niet ten koste gaat van het milieu, maar juist bijdraagt aan een duurzamere wereld.

Wat bieden wij?

  • Gescheiden Afvalophaling: Wij halen jouw afval gescheiden op, zodat recycling en hergebruik eenvoudiger wordt.
  • Milieuvriendelijke Transport: Onze elektrische bussen stoten geen schadelijke stoffen uit en zijn stil, waardoor ze bijdragen aan een schonere en stillere leefomgeving.
  • Gemak: We zorgen ervoor dat afvalbeheer voor iedereen eenvoudig en toegankelijk is.

Hoe werkt het?

Van maandag t/m zaterdag rijdt Irado met een compact, elektrisch voertuig van Team Zero door het winkelgebied om gescheiden bedrijfsafval in te zamelen. Dat betekent dat je iedere dag de mogelijkheid hebt om je afvalstromen in hanteerbare volumes bij ons aan te bieden. ‘On demand’ dus, wanneer bij jou de behoefte er is.

Het proces is simpel. Meld je aan op onze website, plan je ophaalmoment, en wij doen de rest. Jouw afval wordt op een duurzame manier verwerkt, zonder dat jij er omkijken naar hebt.

Doe mee met Team Zero

Sluit je aan bij Team Zero en draag bij aan een schonere toekomst. Samen kunnen we het verschil maken. Wil je meer weten over Team Zero en onze diensten? Bezoek dan onze website: https://www.irado.nl/zakelijk/team-zero.

Duurzaamheid

Themapartner

Wij geven om een schone en leefbare stad. Net als jij. ‘Buiten’ is van ons allemaal. Daar leven we en groeien we. We zijn onderweg naar ons werk, we spelen in het park, spreken er af met familie en vrienden. Deze openbare ruimte delen wij met elkaar. En, in deze ruimte werken wij.

Heeft u vragen over dit artikel of wilt u eens met onze Themapartner van gedachten wisselen?